Shqipëria U18, lojtarë edhe nga Sampdoria e Monako

0

Kombëtarja jonë U-18 do të zhvillojë një turne në Rijeka, që nis në datën 27 maj dhe përfundon në 2 qershor. Në kuadër të këtij turneu, është bërë zyrtare edhe lista e të grumbulluarve.

Në sy bien disa lojtarë, të cilët aktivizohen edhe në ekipe si Sampdoria apo Monako. Grumbullimi do të nisë në datën 23 maj në Durrës, me të kuqezinjtë e vegjël që drejtohen nga dyshja Ilir Biturk-Olsi Uku.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.