Browsing Tag

Alaba

Alaba drejt Barçës? Në Gjermani i japin fund thashethemeve

Në Spanjë po flasin për ditësh për një interesim të Barcelonës për mbrojtësin e Bajernit David Alaba. Austriaku është ndër ato mbrojtës që çdo trajner do të donte ta kishte në dispozicion, por për fatin e keq të Ernesto Valverdes…

Arsenali bën gati milionat, synohen Alaba dhe Umtiti

Skuadra e Arsenalit po mbyll një sezon disi pozitiv deri më tani, pasi me Unai Emeri në krye të pankinës, janë përmirësuar dukshëm nga sezoni i kaluar. “Topçinjtë” janë në garë për një vend mes katër më të mirave në Premier Ligë dhe…

Qetësohet Bajerni, Alaba ia hedh paq

Triumfi në Superkupë kundër Aintrahtit të Frankfurtit u zbeh paksa në fundin e takimit, sepse mbrojtësi David Alaba doli i dëmtuar, duke pasur nevojë për ndihmën e stafit mjekësor për të shkruar në stol. Pas ndeshjes drejtori sportiv i…

Alaba trondit, nuk dihet se kur do të rikthehet

David Alaba ka tronditur tifozët e Bajernit dhe trajnerin Karlo Ançeloti. Mbrojtësi këtë javë u dëmtua në kavilje me kombëtaren e tij, Austrinë, dhe nuk dihet saktësisht se sa do të mungojë. Pritej që dje të publikohej një diagnozë e qartë…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online