Spaleti tek Interi, arrihet marrëveshja

0

Luçiano Spaleti është trajneri i ri i Interit, sipas Gazzetta dello Sport.

Ish-trajneri i Romës është takuar sot me drejtuesit e Interit dhe praktikisht ka mbyllur marrëveshjen, me firmat që do të hidhen javën e ardhshme.

Spaleti do të marrë 4 milionë euro në sezon, për një kotratë dy-vjeçare, me opsion për një vit shtesë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online