Soue në “superxhiro”, dopietë e asist për CSKA-në

Ish-sulmuesi i Skënderbeut Ali Soue vazhdon paraqitjet e mira me skuadrën e CSKA-së së Sofies. Pas tripletës së shënuar javën e shkuar, Soue spikat sërish.

Në takimin e luajtur sot kundër Etar, sulmuesi nga Gambia pati rol kycc në të gjithë golat e skuadrës së tij. CSKA-ja fitoi me rezultatin 3 – 1 dhe Soue ishte autori i dy golave dhe një asisti.

Viti 2019 ka nisur mbarë për 24-vjeçarin që në gjashtë pesë takimet e fundit ka shënuar gjashtë gola. Sicc duket firma përfundimtare me klubin bullgar e ka motivuar shumë sulmuesin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online