Soue në Superiore? Shifrat dhe kjo ofertë i thonë të gjitha

Ali Soue erdhi në Shqipëri verën e vitit 2018 dhe fitoi gjithçka me fanellën e Skënderbeun.…

VIDEO | Soue “pushton” Bullgarinë, nuk ndal së shënuari

Ali Soue ishte një goditje e Skënderbeut në merkato. Sulmuesi nga Gambia, i cili u mor…

VIDEO | Soue dopietë në ndeshjen e çmendur, ekipi me 9 lojtarë e eliminon

Ish-sulmuesi i Skënderbeut, Ali Soue, ka qenë pjesë i një ndeshje të çmendur në gjysmëfinalen e…

Soue në “superxhiro”, dopietë e asist për CSKA-në

Ish-sulmuesi i Skënderbeut Ali Soue vazhdon paraqitjet e mira me skuadrën e CSKA-së së Sofies. Pas…

VIDEO | Ali Soue i mahnitshëm, mrekullon Bullgarinë me tripletë

Ish-sulmuesi i Skënderbeut Ali Soue ishte një ndër lojtarët më cilësorë që kanë shkelur në Kategorinë…

VIDEO | Soue shkëlqen në Bullgari, vjen goli i parë për këtë vit

Ali Soue arriti ta bindë CSKA-në e Sofies për gjashtë muaj, pasi në janar klubi bullgar…

Sulmuesi më i fortë dhe arma e Partizani, Belica flet pa “doreza”

Egzon Belica është një nga lojtarët kryesorë të Partizanit dhe sot ai u paraqit në konferencën…

Ali Soue shitet nga Kievo, Mervejl rikthehet në La Liga

Ali Soue, ish-sulmuesi i Skënderbeut, është shitur përfundimisht nga Kievo. Lojtari nga Gambia ishte nën kontratë…

VIDEO | Soue i papërmbajtshëm, dygolësh dhe do… gjithçka

Ali Soue rikthehet të shënojë me CSKA-në e Sofjes në Bullgari dhe madje në ndeshjen e…

Rrëfimi i Soue, 10 minutat që e çuan në Serinë A dhe… Skënderbeu

Ali Soue fitoi gjithçka në Shqipëri. Ish-sulmuesi i Skënderbeut u largua me 29 gola të shënuar…

VIDEO | Salihi dhe Soue, golat “korçarë” në Kupë

Të dy kanë fituar “Këpucën e Artë” në Superiore dhe e përbashkëta është se e kanë…

Ali Soue transferohet në Bullgari, huazimi i çuditshëm

Ali  Soue nuk do të qëndrojë në Itali te Kievo. Klubi italian ka vendosur ta huazojë…

Pse të mos ëndërrojnë në Superiore, edhe në Serie D e duan Soue!

Ali Soue erdhi në Superiore sezonin e shkuar dhe arriti që me 21 golat e tij…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online