VIDEO | Soue dopietë në ndeshjen e çmendur, ekipi me 9 lojtarë e eliminon

Ish-sulmuesi i Skënderbeut, Ali Soue, ka qenë pjesë i një ndeshje të çmendur në gjysmëfinalen e…

Soue në “superxhiro”, dopietë e asist për CSKA-në

Ish-sulmuesi i Skënderbeut Ali Soue vazhdon paraqitjet e mira me skuadrën e CSKA-së së Sofies. Pas…

VIDEO | Ali Soue i mahnitshëm, mrekullon Bullgarinë me tripletë

Ish-sulmuesi i Skënderbeut Ali Soue ishte një ndër lojtarët më cilësorë që kanë shkelur në Kategorinë…

VIDEO | Gola “made in Nigeria”: Xhejms nuk ndalet, 3 minuta mjaftojnë për Olainkën

Xhejms Adeni nuk ndalet dhe gjen golin e 6 në kampionat. 25-vjeçari nigerian ishte autori i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online