VIDEO | Ide e veçantë dhe origjinale, ndeshja nis me vezët e Pashkës!

Fundjava që lamë pas ishte fundjava e Pashkëve dhe një ndër vendet që i feston më…

VIDEO | Soue dopietë në ndeshjen e çmendur, ekipi me 9 lojtarë e eliminon

Ish-sulmuesi i Skënderbeut, Ali Soue, ka qenë pjesë i një ndeshje të çmendur në gjysmëfinalen e…

Soue në “superxhiro”, dopietë e asist për CSKA-në

Ish-sulmuesi i Skënderbeut Ali Soue vazhdon paraqitjet e mira me skuadrën e CSKA-së së Sofies. Pas…

VIDEO | Ali Soue i mahnitshëm, mrekullon Bullgarinë me tripletë

Ish-sulmuesi i Skënderbeut Ali Soue ishte një ndër lojtarët më cilësorë që kanë shkelur në Kategorinë…

Skënderbeu, Partizani dhe ekipi i preferuar: Soue hapet në “Instagram”

Ali Soue është konsideruar si një prej sulmuesve më të mirë që ka ardhur ndonjëherë në…

VIDEO | Çmenduri ballkanase, trajneri ulet në gjunjë ndaj arbitrit

Kontestimet ndaj arbitrave kanë qenë gjithmonë pjesë e pandashme e futbollit. Duke nisur që nga tifozët,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online