Skënderbeu e falënderon, Aliti befason Takajn

0

Fidan Aliti është lojtari i radhës i Skënderbeut që shitet në skuadrat e njohura në Europë. Mbrojtësi kosovar është transferuar te skuadra suedeze e Kalmarit dhe Skënderbeu ka përfituar 150 mijë euro nga ky transferim.

Falenderimi i klubit të Skënderbeut për mbrojtësin

Sot, faqja zyrtare e klubit të Skënderbeut ka falënderuar mbrojtësin për shërbimet e tij, si dhe i ka uruar fat në aventurën e tij të re. Ndërsa vetë mbrojtësi Aliti ka publikuar një foto në Instagramin e tij, ku ka shkruar “Faleminderit Ardian Takaj” mbi fanellën e tij të re të Kalmarit. Duket se marrëdhëniet mes Alitit dhe klubit kanë qenë dhe do të mbeten shumë të mira.

Surpriza e Alitit për presidentin Takaj
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.