Aliti është i paprekshëm, Kalmari refuzon ofertat e ekipit turk

Fidan Aliti u transferua nga Skënderbeu te Kalmari në Suedi dhe në 13 ndeshje deri më…

Shtatë muaj larg fushave, sulmuesi shqiptar lë pas dëmtimin

Sulmuesi i kombëtares shqiptare Albion Ademi ka lënë pas një dëmtimin e rëndë dhe është rikthyer…

Derbi i shqiptarëve në Suedi, “buzëqesh” Aliti

Fidan Aliti, i transferuar në janar te skuadra e Kalmarit në Suedi, po vazhdon të jetë…

Gavazaj debuton me fitore, ditë “jo” për Alitin në Suedi

Enis Gavazaj ka debutuar ditën e sotme me skuadrën e Dinamos së Minskut në Bjellorusi. Skuadra…

Aliti flet si “suedez”: Kam pasur shumë oferta, ja pse zgjodha Kalmarin

Fidan Aliti u largua disa ditë më parë nga skuadra e Skënderbeut për të vazhduar karrierën…

VIDEO | Çfarë debutimi, Aliti gjen golin e parë me suedezët e Kalmarit

Fidan Aliti ka bërë një debutim fantastik me skuadrën suedeze të Kalmarit. Qendërmbrojtësi i përfaqësueses së…

Skënderbeu e falënderon, Aliti befason Takajn

Fidan Aliti është lojtari i radhës i Skënderbeut që shitet në skuadrat e njohura në Europë.…

EKSKLUZIVE | Një vit e gjysmë “korçar”, Aliti ka një mesazh për shokët e Skënderbeut

Pas një sezoni e gjysmë në nivel shumë të lartë, duke fituar titullin kampion, duke luajtur…

Aliti: “Ja pse nuk zgjodha Malmon. Fushë-Kruja? Policët u larguan”

Fidan Aliti e ka mbyllur me Kategorinë Superiore. Pas një viti e gjysmë te  Skënderbeu, mbrojtësi…

Zyrtare, Fidan Aliti lë Skënderbeun dhe firmos në Suedi!

Fidan Aliti është që sot një “ish” për Skënderbeun, sepse transferohet te Kalmari në Suedi. “Sport…

Shehi prek çështjen Aliti: Ky është futbolli profesionist, por si trajner…

Fidan Aliti mbetet ende një çështje te Skënderbeu. Kontrata e futbollistit mbaron në fund të sezonit,…

Aliti: Kam kontratë deri në fund të sezonit, shpallemi sërish kampionë

Qendërmbrojtësi i Skënderbeut, Fidan Aliti, u përfol shumë për një largim nga Superioria. Në një intervistë…

Kukësi dhe Skënderbeu bëjnë “llogaritë”, nëntë të rrezikuar

Ndeshja e parë e javës së 16-të do të jetë ajo mes Kukësit dhe Skënderbeut. Superfida…

Aliti: Kundërshtari shënoi me gjysmë rasti, po të shënoja mund të isha “hero”

Një ndër faktorët që peshoi në humbjen e Skënderbeut sot, ishte dhe humbja e 11-metërshit. Ishte…

Aliti shkëlqen: Rëndësi ka të luaj, pak rëndësi ka roli

Fidan Aliti sapo ka mbushur muajin në Korçë, por duket sikur ka një vit. Mbrojtësi i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online