Prezantim me diamante për Hazard, zbulohet detaji “luksoz”

0

E enjtja ishte një ndër ditët më të lumtura për Eden Hazard. Fantazisti belg u prezantua si lojtari më i ri i Real Madrid përpara 50 mijë fansave, të cilët krijuan një atmosferë të bukur në shkallët e stadiumit “Santiago Bernabeu”.

Një ëndërr e realizuar për ish-lojtarin e Çelsit, i cili tani do të stërvitet nga idhulli i tij, Zinedin Zidan. Një orë e veçantë dhe luksoze ra në sy gjatë prezantimit të 28-vjeçarit. Ajo i përket modelit Richard Mille.

 

View this post on Instagram

 

Playing his Final Game for Chelsea and Winning the 2019 Europa League Cup, Eden Hazard; was spotted wearing an 18KT White Gold Richard Mille RM016 Set with Factory Diamonds around the Case. ???? @hazardeden_10 ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••Price -UK List Price-£80,000 #CelebWatches ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #watch #watches #celebrities #celebrity #fashion #patek #rolex #richardmille #rolexgang #timepiece #instawatch #audemars #richlife #rich #wealth #money #hazard #chelsea #europa ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Like?Comment ?Tag Friend? Follow! Thanks to @umar_sakha1 for the spot?

A post shared by Celebrity Watch Spotter™ ?? (@celebwatchspotter) on


Lloji i saj është RM 016 dhe është e përbërë nga flori i bardhë 18-karatësh me diamante në pjesën e jashtme të saj. Një model i tillë u përdor edhe nga Rafa Nadal në Roland Garros dhe vlera e orës shkon 80 mijë sterlina.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.