Prenga vlerësim maksimal për Partizanin: Ekipi më i madh në Shqipëri

Laçit të Besnik Prengës pret të nesërmen Partizanin. Kurbinasit vijnë nga dy humbje radhazi dhe përballë kryesuesve të Superiores u duhen medoemos tre pikët për këtë kaluar këtë moment negativ. Kreu i pankinës së Laçit ka folur për “Supersport”, ku ka folur me vlerësim maksimal për kundërshtarin

“Luajmë përballë ekipin më të mirë në Shqipëri si nga tradita dhe nga rezultatet e tanishme. Ndeshjes nuk i dihet. Ne mund të bëjmë lojëra të mira. Pavarësisht ndeshjes së fundit Partizani e di se ku po vjen”.

“Ne që nga dita e parë kemi punuar për të dhënë më të mirën. Më shqetëson më shumë fakti që nuk po luajmë mirë se sa dy humbjet. Ekipi duhet të luajë futboll”, përfundoi Prenga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online