Përplasja me Kavanin? Nejmar thyen heshtjen

Nejmar i ka dhënë fund heshtjes dhe ka folur për përplasjen me Edinson Kavanin, shokun e tij te PSG, gjatë ndeshjes miqësore, Brazil-Uruguai. Braziliani pësoi një ndërhyrje të ashpër nga ana e qendërsulmuesit dhe refuzoi faljen e tij.

Por, ajo që ndodh në fushë mbetet aty dhe, pas prononcimit të Mbape, i cili tentoi të qetësonte palët, tashmë ka ardhur dhe reagimi i Nejmarit.

Disa njerëz përpiqen të krijojnë polemika nga hiçi. Ishte një përplasje fushe dhe mbaroi aty. Ne jemi kolegë dhe duhet të mos flasim për problem që nuk ekzistojnë”, sqaron Nejmar, duke i dhënë përfundimisht fund këtij episodi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online