Partizani gjen kundërshtar, miqësore në Peqin

0

Partizani po përgatitet për ndeshjen e parë të kampionatit me Skënderbeun, ndërkohë që për trajnerin Skënder Gega është me rëndësi ta shohë edhe njëherë tjetër ekipin e tij në fushë në një ndeshje, qoftë edhe miqësore.

Kështu është gjetur gjuha e përbashkët me skuadrën e Tomorit dhe nesër do të zhvillohet një përballje miqësore në Peqin. Ky takim zhvillohet prej orës 18:00, sikurse edhe njofton klubi i Partizanit. Ndërkohë aktualisht të kuqtë vijojnë përgatitjet në Elbasan.

Pritet që në vijim të mësohen edhe emrat e dy kundërshtarëve të tjerë me të cilët Partizani do luajë para nisjes së kampionatit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.