Oferta e fundit për Milinkoviç-Saviç, Leonardo tenton të bindë Taren

0

PSG e dëshiron me çdo kusht Sergej Milinkoviç-Saviç dhe Leonardo po bën maksimumin për të bindur Lotiton dhe Taren për të lënë të lirë mesfushorin serb.

 Braziliani i PSG-së ka bërë gati ofertën e radhës sipas raportimeve të “Messaggero”: 70 milionë euro (65 direkt + 5 në formë bonusesh) dhe kartonin e Leivin Kurzavës, 26-vjeçarit i cili aktivizohet në të gjitha rolet e krahut të majtë.

Lacion nuk e përjashton shitjen e 24-vjeçarit, por kërkon të përfitojë më shumë para. Presidenti Lotito ka nerva të forta, ndërsa pritet përgjigja ndaj ofertës së fundit të Leonardos.  

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.