“No Robbery, no problem”, ylli bavarez gati t’i zëvendësojë

0

Arjen Roben dhe Frenk Riberi kanë lënë një boshllëk të madh me ikjen e tyre nga Bajern. Gjithë këtë hapësirë do i duhet ta mbulojnë Gnabri dhe Koman. Ky i fundit nuk është aspak në presion dhe është i gatshëm të marrë përgjegjësitë. Dëmtimet kanë qenë armiku kryesor i tij, por ka besim se tani gjthçka do shkojë mirë.

“Nuk nidej aspak presion nga ikja e Roben dhe Riberi. Kam luajtur në shumë ndeshje dhe kam pasur një rol të rëndësishëm në ekipin e sezonit të kaluar. Pa dyshim, tani kemi dy lojtarë më pak skuadra në skuadër, kështu që nuk duhet të lëndohen. Për momentin nuk jam në gjëndjen time optimale, por do e arrij atë përpara ndeshjes së parë ne Bundesliga”, u shpreh Koman.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online