Ngacmime dhe respekt, koreografi që veç derbi i dhuron

Nuk kishte si të mungonte spektakli në derbin e kryeqytetit. Tifozeritë e të dyjave skuadrave kanë shpalosur në fillim të takimit koreografitë speciale që kishin parapërgatitur për këtë ndeshje, që për ta është më e rëndësishmja e sezonit.

Përveç koreografive nuk kishte si të mungonin dhe flakadanët e shumtë, tymi i të cilëve shtyu për pak minuta fillimin  e takimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online