VIDEO | Merr fund pritja, Pepe zyrtarizohet tek Arsenali

Nikolas Pepe është zyrtarisht lojtar i Arsenalit. Ylli nga Bregu i Fildishte është prezantuar sot me anë të një videoje nga klubi londinez. Në këtë video-prezantim, Pepe flet shkurtimisht sesi ka pritur për një kohë të gjatë për një transferim të tillë dhe si ka punuar gjithë këto vite që të nënshkruajë për një skuadër si Arsenali.

24-vjeçari shënoi 21 gola dhe asistoi 12 herë në Ligue 1 sezonin e shkuar, duke qeë një nga dy lojtarët në Europë që ka shënuar mbi 10 gola dhe që ka asistuar mbi 10 herë. Lojtari tjetër ishte Lionel Mesi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online