Miqësorja me Jordaninë, FSHF nxjerr në shitje biletat

0

Shqipëria do të ketë mundësinë të luajë një ndeshje miqësore. Jordania është kundërshtari i kuqezinjve dhe përballja do të zhvillohet në Elbasan më 10 tetor prej orës 20:00. FSHF ndërkohë ka dalë me një njoftim në lidhje me biletat.

Momentalisht ka nisur shitja e tyre, por vetëm online. Më vonë do të ketë një njoftim të dytë për shitjen e tyre në biletari dhe në dyqanin zyrtar të Federatës. Online mund të blihen në këtë link: bileta.fshf.org

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.