Browsing Tag

Jordania

Miqësorja me Jordaninë, FSHF nxjerr në shitje biletat

Shqipëria do të ketë mundësinë të luajë një ndeshje miqësore. Jordania është kundërshtari i kuqezinjve dhe përballja do të zhvillohet në Elbasan më 10 tetor prej orës 20:00. FSHF ndërkohë ka dalë me një njoftim në lidhje me biletat.…