Milani zyrtarizon rinovimin me Montelën

0

Me një transmetim direkt në Facebook Milani ka lajmëruar se trajneri Vinçenco Montela ka rinovuar deri në vitin 2019, ashtu si ishte paralajmëruar prej kohësh. Në selinë e Milanit ishin të tranishëm drejtuesit e lartë Fasone e Mirabeli, si dhe trajneri Montela.

“Pasnjë bisede të shkurtër, kemi rënë dakod me Vinçencon për rinovimin deri në vitin 2019. Jemi entuziastë në vazhdimin e kësaj aventure, pas rezultateve të arritura në një sezon tranzicioni si ky. Qoftë ai i ardhshmi një sezon zbavitës për ne dhe tifozët”, tha Fasone. Menjëherë më pas, Montela ka folur shkurt: “Falënderoj drejtuesit për besimin, jam entuziast që do ta vazhdoj këtë aventurë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online