Milan-Benfika, njihuni me formacionet e sfidës

0

Milani dhe Benfika do të përballen kundër njëra-tjetrës në një sfidë miqësore sot, që do të startojë në orën 21:05. Të dyja skuadrat kanë zgjedhur formacionet e tyre dhe titullarët, nuk janë kursyer aspak nga dy trajnerët.

Formacionet e sfidës

MILAN (4-3-1-2): Donnarumma; Calabria, Musaçhio, Romagnoli, Ricardo Rodriguez; Calhanoglu, Biglia, Borini; Suso; Piatek, Castillejo. All. Giampaolo

BENFIKA (4-3-3): Vlachodimos; Nuno Tavares, Ruben Dias, Ferro, Grimaldo; Pizzi, Feja, Gabriel; Taarabt, Seferovic, Rafa Silva.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online