Objektivi i radhës për Kukësin, pasardhësi i Allës

0

Pas largimit të Albi Allës, edhe afrimi i Albert Serran nuk rezultoi i suksesshëm. Tashmë në dispozicion të Kukësit janë vetëm Shameti, Hoxha dhe Memini.

Verilindorët janë hedhur në sulm për të siguruar shërbimet e një tjetër qendërmbrojtësi, pasi dihet që kampionati është i gjatë dhe vetëm me tre alternativa nuk mund t’ia dalë. Trajneri Milinkoviç ka bërë të ditur kërkesat e tij dhe klubi po punon që të realizojë dëshirën e teknikut serb.

Drejtuesit e klubit po punojnë në disa pista, por tashmë sytë janë nga tregu ballkanas, pasi edhd lojtarët ambientohen shpejt me Superioren, përveçse kanë kosto më të ulët.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online