Lëvizje te Shkëndija, largimi i mbrojtësit shqiptar i paevitueshëm

0

Shkëndija e Tetovës duket se edhe këtë vit do të shpallet kampione në Maqedoni dhe kuqezinjtë e drejtuar nga Qatip Osmani pritet të kenë një merkato të ngarkuar në janar.

Qendërmbrojtësi i skuadrës, Visar Musliu është në pritje të një ofertë nga ndonjë klub i njohur, pasi e ka thënë publikisht se në Maqedoni ka arritur çdo gjë dhe kërkon një eksperiencë të re.

Musliu aktivizohet edhe me kombëtaren e Maqedonisë dhe ofertat për të, nuk priten të mungojnë. Edhe pse me mbrojtësin thuajse të larguar, te Shkëndija nuk ka panik, pasi pritet të ketë edhe disa përforcime. Gjithsesi, ende nuk ka një emër konkret për skuadrën tetovare.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.