Kundër Luftëtarit për “hakmarrje”, Partizani publikon çmimet e biletave

Luftëtari dhe Partizani u ndeshën dy herë kundër njëra-tjetrës në takimet çerekfinale të Kupës së Shqipërisë dhe në të dyja sfidat, gjirokastritët triumfuan përballë “Demave”. Pas ndeshjes së dytë, Gega u shpreh se në kampionat do të jetë shumë më ndryshe.

Skuadrat do të përplasen sërish kundër njëra-tjetrës të shtunën në “Selman Stermasi” dhe klubi i Partizanit, me anë të një njoftimi në faqen e tyre në Facebook, ka publikuar çmimet e biletave për këtë sfidë.

“Ju njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në Tribunat respektive të stadiumit “Selman Stërmasi” do te jenë:

  • Biletat në Tribunat: A1,A2 dhe B1,B2 do të kushtojnë 1000 Lek (të reja)
  • Biletat në Tribunat: C1,C2,D1,E,F,G1,G2,H1,H2 do të kushtojnë 300 Lek (të reja)
  • Tifozeria kuqe do të ketë në dispozicion Tribunat: A1,A2,B1,B2,C1,C2,D1,E,F,G1,G2
  • Tifozeria mike do të ketë në dispozicion Tribunat: H1,H2

Biletat do të mund ti siguroni nga dita e premte ora 9:00 në pikën e shitjes pranë stadiumit “Selman Stërmasi”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online