Kukësi njofton tifozët, ballorja sërish falas

Kukësi pret mbështetjen e tifozëve edhe në ndeshjen me Teutën, ndaj edhe ka vendosur që hyrja në stadium në tribunën ballorë të jetë falas. E njëjta strategji si në takimin me Skënderbeun në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Shqipërisë. Në tribunë n kryesore një biletë do të kushtojë 1000 lekë, kurse në tribuna anash saj (njëra është në dispozicion të tifozerisë mike) kushtojnë 500 lekë.

NJOFTIMI I KLUBIT TË KUKËSIT – Ju njoftojmë se për ndeshjen e Javës së XXXI-të të Kategorisë Superiore, FK Kukësi – KF Teuta, e cila do të zhvillohet ditën e diel në orën 16:00 në stadiumin “Kamëz”, çmimet e biletave në tribunat respektive do te jenë si më poshtë:

Tribuna qendrore do të kushtojë 1000 lekë.
Tribuna A dhe B do të kushtojë 500 lekë.
Tribuna përballë asaj kryesore, e cila është më e madhja e stadiumit “Kamëz”, do të jetë pa pagesë.

Biletat do të mund ti gjeni pranë stadiumit “Kamëz” ditën e ndeshjes. Ftojmë të gjithë sportdashësit, por në veçanti tifozët kuksianë, të mbështesin ekipin e FK Kukësit në këtë ndeshje mjaft të rëndësishme për kompeticionin më të rëndësishëm në vend.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online