Konfirmohet gjithçka, vjen shansi i artë për Ikardin

0

Lautaro Martinez do të mungojë për sfidën ndaj Lacios. Tashmë, është diçka e konfirmuar edhe nga mediat edhe nga klubi, që argjetninasi nuk do jetë i gatshëm për sfidën e kësaj fundjave si pasojë e një problemi muskulor.

Skena është e gjitha për Mauro Ikardin tani, me sulmuesin që pritet të rikthehet të luajë për Interin pas një muaji e gjysmë.
Trajneri Spaleti, pritet t’i besojë majën e sulmit 25-vjeçarit, i cili tashmë ka rastin ideal për të rikthyer paqen mes tij, klubit dhe tifozëve.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online