Katër sezone te Laçi, Selmani i falënderon të gjithë pas largimit

Gentian Selmani u largua pas katër sezonesh te skuadra e Laçit. Portieri i kombëtares shqiptare ka falënderuar të gjithë pjesëtarët e klubit të Laçit, duke mos harruar asnjë. 21-vjeçari bëri tre postime në faqen e tij zyrtare në Instagram, duke falënderuar drejtuesit e klubit, shokët e skuadrës dhe tifozët kurbinas:

 

View this post on Instagram

 

Pershendetje te gjitheve. Dua t’ju njoftoj qe aventures time të mrekullueshme te ekipi i Lacit i erdhi fundi. Kam kaluar 4 sezone te mrekullueshme ne kete klub. I jam mirnjohes dhe e falenderoj presidentin Pashk Laska, i cili ishte i pari qe besoi te une ne moshen 17 vjecare duke me dhene mundesine te mbroja porten e ekipit. Falenderoj zv.presidentin @kleolaska , drejtorat Naim Halili dhe @dario.pali Falenderoj shume te gjithe trajnerat duke filluar nga i pari Armando Cungu,Stavri Nica,Marcelo Troisi, Ylber Zani, Bledar Sinella,Gentian Mezani, @saimirxhetani ,Besnik Prenga,Artan Mergjyshi,Migen Memelli @klevis_hima dhe se fundmi Prof. Sulejman Staroven. Falenderoj te gjithe trajnerat e portierave me te cilet kam punuar ne klub;Kastriot Ramen,Astrit Nallbanin, dhe profe @kujtim_shtama Nje falenderim per punetoret e klubit, nga shoferi dhe puntoret e fushes deri tek i fundit. Ju jam mirenjohes per gjithcka. FALEMINDERIT #paralaci

A post shared by Gentian Selmani (@gentian_selmani) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online