Kallaku: Duhet të ishim më të qetë, do përmirësohemi akoma më shumë

0

Sherif Kallaku po bën mirë te Teuta. Mesfushori foli në “Supersport” pas ndeshjes me Kukësin, teksa në emisionin “Gol pas Goli”, theksoi se skuadra ka mundësinë për të bërë akoma dhe më mirë në të ardhmen.

Ndihem mirë pasi kemi lojtarë me kualitet dhe eksperiencë si Osmani, Bici dhe Hidi. Kemi krijuar një grup të ri, që me kalimin e kohës do të përmirësohemi”.

Golin që pësuam jo vetëm sot, por dhe në të shkuarën vijnë nga gabimet tona. Duhej pak qetësi, që na mungoi dhe nuk finalizuam”.

Po punoj dhe dua të jap maksimumin për të kaluar në një nivel më të lartë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online