Browsing Tag

kallaku

Kallaku: Prisnim diçka tjetër, ia dhuruam golat Ventspilsit

Sherif Kallaku ka folur për humbjen e thellë 3 – 0 të Teutës ndaj Ventspils në një intervistë për “RTSH SPORT”. Mesfushori i skuadrës durrsake ndjen keqardhje për mënyrën se si i pësoi golat skuadra  e tij në këtë takim, ndërsa për ndeshjen…

E ardhmja dhe Kupat e Europës, Kallaku i prek të gjitha

Mesfushori i Teutës, Sherif Kallaku, ka folur për emisionin Gol pas Goli në Supersport pas sfidës kundër Laçit. Në fjalën e tij, kapiteni i Shpresave kuqezi tha: “Që në fillim të sezonit objektivi ishte Kupat e Europës. U afruam shumë edhe…

Kallaku: Keqardhje për humbjen, krenar që isha kapiten

Kapiteni i Shpresave kuqezi, Sherif Kallaku foli për gazetarët e pranishëm në stadium pas humbjes kundër Turqisë, ku shprehu keqardhje për rezultatin e arritur. Po ashtu, mesfushori i Teutës foli edhe për të ardhmen e tij, lojtarët e…