Juve-Real, 145 trofe dhe mbi 1 miliard euro në fushë

0

Finala e Kardifit, mes Juventusit e Real Madridit, nuk është një finale e zakonshme, pasi vë përballë dy klube të mëdhenj, ndër më fituesit në historinë e futbollit.

Një sfidë e madhe, që sheh në fushë 145 trofe në total, skuadrat vlejnë në total rreth 1.25 miliardë euro.

Duel edhe për Topin e Artë: Reali kryeson 9-8, ndërsa tashmë duket një duel titanik mes Kristiano Ronaldos e Bufonit.

Calciomercato.com ka përmbledhur shifrat e finales në videon e mëposhtme:

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online