Junajtid godet bujshëm përsëri, gati firma me sulmuesin!

Mançester Junajtid ka nisur të lëvizë në merkato, teksa pas nënshkrimit me Daniel Xhejms dhe Aron Van-Bisaka, ka gati edhe goditjen e tretë, që duket më e bujshme se dy të parat.

Sipas mediave në Angli, drejtuesit e “Djajve të Kuq” kanë mbyllur gjithçka për sa i përket kalimit të Uisam Ben Jeder në “Old Trafford”.


Sulmuesi i Sevijas do të vijë si zëvendësuesi i Romelo Lukakut, me këtë të fundit që me shumë gjasa do të kalojë tek Interi. Kështu, sezonin e ardhshëm çelësat e sulmit të Junajtid do të jenë të Ben Jeder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online