Browsing Tag

ben yedder

Junajtid godet bujshëm përsëri, gati firma me sulmuesin!

Mançester Junajtid ka nisur të lëvizë në merkato, teksa pas nënshkrimit me Daniel Xhejms dhe Aron Van-Bisaka, ka gati edhe goditjen e tretë, që duket më e bujshme se dy të parat. Sipas mediave në Angli, drejtuesit e "Djajve të Kuq" kanë…