I gjithë Partizani krah Belicës, “demat” zbarkojnë në Strugë

0

Egzon Belica të premten mori lajmin e hidhur të ndarjes së babait të tij nga jeta. Sigurisht ai është lënë i lirë nga klubi i Partizanit për të qenë pranë familjarëve në ceremoninë mortore. Në Vlorë futbollistët njërin nga golat ia dedikuan pikërisht shokut të tyre të skuadrës, që ka kaluar një moment të vështirë.

Ditën e sotme futbollistët, së bashku me trajneri Skënder Gega dhe drejtorin Olsi Rama, janë zhvendosur në Strugë për t’i shprehur ngushëllimet Belicës dhe të afërmeve të tij për humbjen e njeriut të dashur. Klubi i kuq ka postuar edhe një foto në rrjetet sociale.

Ekipi ka udhëtuar sot drejt qytetit të Strugës për t'iu gjendur pranë Egzon Belicës. Drejtues, stafi e lojtarët kanë suprizuar sot titullarin e ekipit. #MeTyEgzonMëTëFortë??

Gepostet von FK Partizani Albania am Sonntag, 5. Mai 2019

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.