FOTO | Nga Amerika në “Selman Stërmasi”, mesfushori i dashuruar me bardheblutë

0

Jahmir Hyka luan në Amerikë prej 2 sezonesh, teksa aktivizohet me skuadrën e SJ Earthquakes. Mesfushori është rikthyer në Tiranë tani, pasi sezoni në Amerikë ka përfunduar dhe është koha për pushime.

30-vjeçari ka luajtur në të shkuarën me fanellën e Tiranë, por duket se dashuria e atëhershme vijon të mbetet edhe sot. Lojtari i Kombëtares është shfaqur sot në stadiumin “Selman Stërmasi” më saktë në sektorin e gazetarëve për të ndjekur takimin Tirana-Skënderbeu.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online