VIDEO | Tension në Shkodër, policia detyrohet të futet në fushë

0

Veleçiku dhe Dinamo po përballen mes tyre, teksa pjesa e parë është mbyllur në barazim pa gola. Fundi i fraksionit të parë të lojës ka sjellë tension në fushë, pasi zyrtarë të klubit koplikas janë futur në fushë.

Ata kanë kërkuar llogari te gjyqtarët, ndërkohë që për të qetësuar situatën është dashur ndërhyrja e forcave të rendit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online