FOTO | Koreografia spektakolare: Jeta është më e bukur me…

0

Zyrihu humbi të shtunën në transfertë përballë Sionit me rezultatin 1-0. Nga lojtarët shqiptarë u aktivizua vetëm Hekuran Kryeziu, mesfushori 26-vjeçar i përfaqësueses së Kosovës. Nëse lojtarët nuk zhvilluan një ndeshje të mirë dhe dolën të mposhtur, tifozët e Zyrihut shkëlqyen në tribuna.

Ultras Curva Sud nuk pushuan për asnjë moment, ndërsa nxorën edhe një koreografi të bukur. “Jeta është më e bukur me Zyrihun”, shkruanin ultrasit zvicerianë në pankartën e tyre.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online