E kryer | Korrea është i Milanit, investim gjigant i kuqezinjve

0

Pas shitjes së Andre Silva, Milani nuk pret, por mbyll marrëveshjen me Atletikon për Anhel Korrean. Argjentinasi do të jetë lojtari më i ri i kuqezinjve. Gjithçka është e mbyllur, me Gazidis që do derdhë në arkat e madrilenëve 40 milionë euro në dorë dhe 10 milionë të tjera bonuse  në varësi të paraqitjeve të latinit.

Korrea kishte arritur prej kohësh marrëveshjen personale me Milanin. Ai pritet të firmosë kontratë afatgjatë me italianët. Një transferim rekord i kuqezinjve, ku merita të mëdha merr agjenti Horege Mendes. Ai duket se do të jetë kampioni i fushës së tij këtë merkato.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online