Diego Kosta i çmendur, kjo video e tregon më së miri!

0

Pavarësisht problemeve që ka me autoritetet spanjolle, shkak akuzat për evazion fiskal, si dhe faktin që ende nuk dihet se ku do të luajë sezonin e ardhshëm, Diego Kosta e ka ndarë mendjen dhe për momentin po i shijon maksimalisht pushimet.

Sulmuesi ndodhte në Brazil dhe po e shijon çdo ditë. Veç kënaqësisë në plazh, Kosta kërkon edhe pak adrenalinë dhe diçka të tillë ta ofron një xhiro në xhungël me makinë “rally”. Rrezik i lartë për brazilianin, të cilit as që ia ndjen.

Me siguri drejtuesit e Atletikos janë tërbuar kur kanë parë lojtarin e tyre të rrezikojë. Me siguri do të ketë edhe ndonjë gjobë për të, që nuk është e para për këtë sezon.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.