Derbi i Milanos vendos një rekord të ri, Interi ndan lajmin me tifozët

Derbi i Madoninës vazhdon të thyejë rekorde. Klubi i Interit, që është dhe organizatori i ndeshjes së sotme ka lajmëruar se për duelin e sotëm është vendosur një rekord i ri për sa i përket të ardhurave nga shitjet e biletave të stadiumit.

“Me 78725 spektatorë, Inter – Milan nuk ka më bileta për t’u shitur. Janë arkëtuar 5 milionë Euro, një rekordi i ri për derbin e Milanos. Ju faleminderit”, shkruhej në postimin e klubit zikaltër në rrjetin social “Twitter”.

Ndeshja do të fillojë sot në mbrëmje në orën 20:30. Të dyja skuadrat janë në një moment të mirë dhe pritet që në fushë të shikojmë spektaklin që e ka shoqëruar këtë përballje për dekada me radhë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online