Browsing Tag

kampionët

Kampionët bindin në testin e dytë

Kukësi 3 Botoshani 1 Shënues për Kukësin: Serran 9’, Karioka 37’, Pejiç 62’(11-m) Kampionët kanë triumfuar 3-1 në miqësoren e dytë në tokën austriake, ku po zhvillojnë përgatitjet në kuadër të ndeshjeve të turit të dytë të…

Dalin gjashtë kundërshtarët e mundshëm të Kukësit

Kampionët e Kukësit do të njihen me kundërshtarin që do të kenë përballë në turin e dytë kualifikues të Champions League. Para pak minutash UEFA ka bërë dhe ndarjen e vazove. Ashtu siç pritej, Kukësin e pret një short dukshëm i vështirë.…