Çutra: Meritonim fitoren, tani fillon kthesa e Kastriotit

0

Mesfushori i Kastriotit Xhynejt Çutra u shpreh se barazimi ndaj Laçit mund të shërbejë si një pikë kthese për skuadrën e tij, që rikthehet të marrë pikë pas tri humbjeve radhazi në Kategorinë Superiore.

“Ekipi nuk është komod me pikët dhe unë bëj detyrën time., Dhashë maksimumin tim edhe pse erdha nga stoli. Jemi të zhgënjyer nga rezultati dhe jo nga loja.”

Me këtë lojë që zhvilluam treguam se kemi forcë . Është një pikë referimi dhe një pikë kthese edhe pse meritonin fitoren. Vijmë nga Kategoria e Parë. Besoj se do jemi surprizë. Ishte një ndeshje shumë e mirë kjo e sotmja.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.