Browsing Tag

çutra

Përforcohet Erzeni, firmosin dy ekspertë të së Parës

Skuadra e Erzenit po merr formë dita ditës. Drejtuesit e klubit shijakas duan medoemos që të arrijnë ngjitjen në Superiore dhe për këtë skuadra ka afruar disa lojtarë me emër në Kategorinë e Parë. Futbollistët më të fundit që i bashkohet…

Çutra: Meritonim fitoren, tani fillon kthesa e Kastriotit

Mesfushori i Kastriotit Xhynejt Çutra u shpreh se barazimi ndaj Laçit mund të shërbejë si një pikë kthese për skuadrën e tij, që rikthehet të marrë pikë pas tri humbjeve radhazi në Kategorinë Superiore. “Ekipi nuk është komod me pikët…