Goditje dyshe e Brooklyn Nets, firmosin Durant dhe Irving

Kevin Durant nuk ka pranuar të rinovojë kontratën me Golden State Warriors. Sipas medies amerikane “ESPN”,…

Gjiganti Janis, kush është basketbollisti që mahniti NBA?

Janis Antetokounpo u shpall lojtari më i mirë në NBA këtë sezon, me basketbollistin grek që…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online