Berisha e mbyll në Bergamo, mbetet në Serie A

Aventurës së Etrit Berishës te Atalanta i ka ardhur fundi. Humbja e vendit të titullarit dhe minutat e pakta janë shkaku i këtij vendimi.

“Sky Sports” raporton se 30-vjeçarit nga Prishtina do t’i bashkohet  SPAL-it. Të enjten Berisha do të udhëtojë drejt Ferrarës për të kryer vizitat mjekësore dhe më pas për t’u prezantuar si gardiani i ri i SPAL.

Në ditët në vijim pritet të mësohet më shumë rreth të ardhmes së Etritit. E sigurt është se sezoni i ardhshëm do të ketë më shumë angazhime për legjionarin, duke parë se do të jetë portieri i parë i SPAL.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online