Batha “nuk pyet” as për Ethemin, mesazh nga… Instagrami

0

Flamurtari, edhe pse bëri një paraqitje deri diku të mirë, u mund nga Kukësi. Polemikat ishin të shumta për gjykimin, ndërkohë që reagimet në rrjetet sociale kanë qenë të shumëllojshme. Në shënjestër kanë përfunduar presidenti Gjici dhe arbitri Olsi Sokoli.

Edhe lojtarët nuk kanë qëndruar pasivë. Kapiteni Artim Pollozhani ka postuar foton e dhëmbit të thyer, kurse së fundmi është mesfushori Idriz Batha që ka postuar një foto me mesfushorin Valon Ethemi.

Ky i fundit, autor i goli të parë të takimit, shfaqet duke iu varur në kurriz mesfushorit të Flamurtarit. Batha e sfidon atë, teksa shkruan: “Problemet hidhi mbi shpinë dhe vazhdo përpara”. Nga fusha i gëzuar doli Ethemi…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.