Trashi e mbyll kampionatin duke refuzuar ndërrimin

Partizani barazoi në Korçë, duke e mbyllur i dyti këtë kampionat, por nuk ishte ndonjë arritje…

Mallkimi i Rojsit, dëmtim i rëndë ditën e trofeut të parë

Zor se mund të gjendet futbollist më i pafat se Marko Rojs në qarkullim. Sulmuesi i…

Josa drejt largimit, edhe finalja në dyshim

Është e qartë, Mirel Josa është drejt largimit. Për të mos thënë që në mendjen e…

Duro: Nëse rrëzoheshim, turp për mua dhe Flamurtarin

Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro, ia ka dalë mbanë dhe ka të drejtë të krenohet. E…

Kategoria e Parë, si kurrë në histori

E kishit imagjinuar ndonjëherë Tiranën në Kategorinë e Parë, që është praktikisht e dyta, përtej emërtimit…

Danilo Alvesh: Turp që Flamurtari lufton veç për mbijetesë!

Danilo Alvesh shënoi dje golin e parë ndaj Korabit dhe Flamurtari siguroi mbijetesën, por braziliani nuk…

Vllaznit Ultras: Kryebashkiake, më mirë hesht!

Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi falënderoi tifozët e lojtarët e rinj të Vllaznisë, nëpërmjet një postimi…

Sakrifica e Antonio Markut

Për Antonio Markun, sfida e djeshme ka pasur një të veçantë. Dëmtimi që ka pasur në…

15 milionë lekë shpërblim, festë e dyfishtë te Vllaznia

Plot 15 milion lekë shpërblim do të përfitojnë futbollistët kuqeblu për barazimin e djeshëm ndaj Tiranës,…

Gashi krijon, Kolorado fiton

Pas dy humbjesh rresht, Kolorado Rapids kthehet te fitorja dhe Shkëlzen Gashi ka dhënë një kontribut…

Vllaznia rigjen tifozët, ata meritojnë më shumë se kaq

Shkodra e do futbollin dhe kjo nuk do shumë mend. Dje, tifozët e Vllaznisë e treguan…

Revoltë e tifozëve: Të largohen maskarenjtë!

Olsi Avdiaj Shporruni! Kjo është fjala e vetme që dominon në të gjithë rrjetet sociale. Grupime,…

E diel, 28 maj 2017

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online