Ekskluzive/ Redi Jupi: Gafa te Strakosha edhe nga Roshi, ja përse dështoi Manaj para portës

Një ndeshje të nivelit shumë të mirë kishte Shqipëria përballë Turqisë, pavarësisht asaj humbje me rezultatin…

Napolit nuk i mbajnë gjunjët, vendos rekord negativ

Humbja e djeshme me Liverpulin ishte e para për Napolin në Champions League, por që i…

Drama e Zenelit, nuk i treguan se i kishte vdekur gjyshi

Arbër Zeneli ishte lojtari më i spikatur në fushën e lojës në ndeshjen me Azerbajxhanin. Me…

Musolli në fund të kontratës, shqyrton mundësitë pas Europës

Besar Musolli luan prej 6 edicionesh tek Kukësi dhe është një nga futbollistë më të dashur…

E enjte, 28 qershor 2018

E shtunë, 23 qershor 2018

E mërkurë, 20 qershor 2018

E martë, 19 qershor 2018

E hënë, 18 qershor 2018

E shtunë, 16 qershor 2018

E mërkurë, 13 qershor 2018

E hënë, 11 qershor 2018

E premte, 8 qershor 2018

E enjte, 7 qershor 2018

E mërkurë, 6 qershor 2018

E hënë, 4 qershor 2018

E diel, 3 qershor 2018

E shtunë, 2 qershor 2018

E premte, 1 qershor 2018

E enjte, 31 maj 2018

E mërkurë, 30 maj 2018

E hënë, 28 maj 2018

E diel, 27 maj 2018

E premte, 25 maj 2018

E enjte, 24 maj 2018

E mërkurë, 23 maj 2018

E martë, 22 maj 2018

E hënë, 21 maj 2018

E diel, 20 maj 2018

E shtunë, 19 maj 2018

E premte, 18 maj 2018

E enjte, 17 maj 2018

E mërkurë, 16 maj 2018

E martë, 15 maj 2018

E hënë, 14 maj 2018

E diel, 13 maj 2018

E shtunë, 12 maj 2018

E premte, 11 maj 2018

E enjte, 10 maj 2018

E mërkurë, 9 maj 2018

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online