Browsing Tag

ber sheva

VIDEO | 180 minuta betejë, Laçi del me kokën lart

Laçi është eliminuar me kokën lart nga Europa League. Kurbinasit u mposhtën 1-0 në Izrael nga ekipi i Ber Shevës, që kalon kështu në raundin tjetër kualifikues. Që në short, gjithçka dukej kundër Laçit, duke pasur parasysh diferencat mes…

Durmishaj debuton me gol, Ber Sheva i prish festën

Kundërshtari i Laçit në Europa League, Hapoel Ber Sheva dhe gjiganti grek, Olimpiakos, kanë zhvilluar sot një takim miqësor, i mbyllur me rezultatin 2-1 në favor të izraelitëve. Ndeshja nisi shumë më mirë për Olimpiakosin, që në minutën e…

Laçi e ka pisk, Ber Sheva duket e frikshme

Hapoel Ber Sheva ka marrë një fitore bindëse 0-3 përballë ekipit polak, Legia Gdanks, duke mos e vënë në diskutim asnjëherë takimin. Kundërshtari i Laçit në kualifikueset e Europa League duket në një formë të shkëlqyer dhe rezultati i…