ZYRTARE/ Nevil Dede, trajneri i ri i Erzenit

0

Erezni tashmë është zyrtarisht me trajner të ri dhe drejtimin e shijakasve do ta marrë Nevil Dede. Sport Ekspres mëson se ish-lojtari i njohur i shumë skuadrave të Superiores, por edhe Kombëtares sonë, do të drejtojë skuadrën e Erzenit për pjesën e mbetur të sezonit.

Pas takimit që është zhvilluar mediton e sotme palët kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe Dede do të nisë menjëherë nga puna me skuadrën e tij, pas largimit të Dorjan Bueqit.

Dede është edhe trajner i Kombëtares së të rejave të femrave, pozitë që do të vijojë ta mbajë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image