VIDEO | Fusha kthehet në pishinë, plas grushti në miqësoren e Dortmund

0

Borusia Dortmund dhe Udineze zhvilluan ditën e sotme një ndeshje miqësore që u mbyll në minutën e 83-të ndeshjes, kur rezultati ishte 4 – 1 për skuadrën gjemane.

Reshjet e dendura në qytetin austiak të Altashit bënë që të mos flitej më për futboll. Si pasojë terrenit të rënduar duelet midis lojtarëve filluan të bëhen gjithmonë e më të shpeshta derisa gjithçka doli jashtë kontrollit në minutën 83-të.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.